Ulaşım

Dikkat! Bu sayfadaki bilgiler güncel olmayabilir. Yola çıkmadan önce lütfen güncel durumu başka kaynaklardan teyit ediniz.

Otobüsle Ulaşım

Köyümüze Eskişehir’den Yenipazar Belediyesi otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Otobüsler Eskişehir otogarından kalkıyor. Haftanın yedi günü saat 12:30 ve 17:30’da hareket etmektedir. Cumartesi ve Pazartesi günleri 17:30 otobüsleri doğrudan köyümüze gelmekte, diğer gün ve saatlerde ise doğrudan köyümüze gelmemekte, komşu köyümüz Akköy’den geçmektedir. Otobüs yolculuğu yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Söğüt’ten İnhisar’a otobüsle gidilip oradan araçla köye ulaşılabilir.

Özel Araçla Ulaşım

Harmanköy kanyonu tabelaları İstanbul – Bilecik karayolu üzerinde karşınıza çıkacaktır. Pamukova’dan geçerken veya Vezirhan’da bu tabelaları göreceksiniz. Bu tabelalar sizi Gölpazarı’na ulaştıracak. Gölpazarı’ndan köyümüz yaklaşık 35 km. Gökçeler köyünü geçtikten sonra karşınıza çıkacak olan Üzümlü ve Büyük Belen köyü levhalarını takip etmelisiniz. Levhalardan itibaren 18-19 km. gitmeniz gerekiyor. Üzümlü (Bedi) köyünü geçtikten sonra yol bir yerde ikiye ayrılıyor, burada tabela yok, sol taraf Kavacık’a sağ taraf Harmanköy’e gider. Sağdan gidiniz.

Yenipazar üzerinden de köyümüze ulaşılabilir. Yenipazar-Harmanköy arasında yaklaşık 14 km. mesafe vardır.

Söğüt’ten de köyümüze gelinebilir. İnhisar’dan geçen bu yol yaklaşık 70 km.’dir.

İstanbul’dan geliyorsanız en konforlu yolculuğu Vezirhan üzerinden yapabilirsiniz ancak yine de yollardaki son durumla ilgili muhtarımızdan telefonla bilgi almanızda fayda vardır.

Reklamlar